OTOMOTİV HİZMETLERİ

Otomotiv Hizmetlerimizden Faydalanarak Ne Gibi Avantajlara Sahip Olursunuz ?
Araç bedellerinin finansman yükü altına girmezsiniz. Araç alımı için kredi kullanacaksanız, bankalar nezrinde kredibiliteniz azalmaz. Araç alımı için (kredi kullanmayacaksanız) öz kaynaklarınız azalmaz. Maliyetleriniz sabitlenir, araç işletim masrafları ile ilgili karşınıza sürpriz ödeme çıkmaz. Kiralık araçların faturaları şirketinize tahakkuk edilen KDV ve kurumlar vergilerinden direkt mahsup edilebilir. Araçların bakım-onarım, lastik gibi sarf masrafları ve takipleri ortadan kalkar. Kiralık araçların serviste uzun süre beklemesi durumunda muadil araç tahsis edilir, iş kaybının önüne geçilmiş olur. Dönem sonunda araçların 2.el değer kaybı, 2.el satışından kaynaklanan kurumlar vergisi gibi sorunlar ortadan kalkar.

Otomotiv Hizmetlerimiz;

- Yedek Parça
- Akü
- Lastik
- Lastik Oteli
- Servis ve Bakım
 

FİLO KİRALAMA

Filo kiralama, şirketinizin binek araçlarını satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir. Filo kiralama hizmeti ile şirket sermayenizi bağlamadan Satın alım finansmanı ile uğraşmadan Araçlarınızın ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz.

PANELVAN KİRALAMA

Panelvan kiralama, şirketinizin panelvan araçlarını satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir. Panelvan kiralama hizmeti ile şirket sermayenizi bağlamadan, satın alım finansmanı ile uğraşmadan araçlarınızın ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz.

KAMYON KAMYONET KİRALAMA

Kamyon ve kamyonet kiralama, şirketinizin kamyon ve kamyonet araçlarını satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir. Kamyon kiralama hizmeti ile şirket sermayenizi bağlamadan satın alım finansmanı ile uğraşmadan araçlarınızın ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz.

DORSE KİRALAMA

Dorse kiralama, şirketinizin dorse ihtiyacı için dorse satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.Dorse kiralama hizmeti ile şirket sermayenizi bağlamadan satın alım finansmanı ile uğraşmadan araçlarınızın ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz.