İçözlerLojistik

İçözler Lojistik yılların verdiği tecrübe ve müşterilerin kazandırdığı güven sayesinde hızla büyüyerek yurtdışı taşımacılığında da sektörün lider firmaları arasında yer almayı hedefliyor.

Kurumsal Bilgiler

ProfesyonelTaşımacılık

Şirketimiz, bünyesinde barındırdığı profesyonel ekip ve son model araçlarıyla, ülke çapında ve uluslararası taşımacılıkta hızlı ve güvenilir taşımacılık konusunda sınırsız hizmet sunuyor.

Araçlarımızı İnceleyin

İçözler LojistikHangi Ülkede

İçözler Lojistik profesyonel uluslararası taşımacılık hizmetini birçok ülkede gerçekleştirmektedir. Taşımacılık yaptığımız ülkeler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ülkeleri İncele

Uluslararası

Lojistik

Güvenli

Taşımacılık

Profesyonel

Ekip – Ekipman

Şirket

Haberleri

  • 2015 Yılında Bizi Tercih Ettiler

    2015 yılında İçözler Lojistik'i tercih eden şirket portföyüne her geçen gün yenisi ekleniyor ve ülke genelindeki referans ağımız büyümeye devam ediyor. Güvenli, ekonomik ve hızlı taşımacılığın adı olan şirketimiz, kaliteden asla ödün vermeyerek sektörde ki hedfefleri doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor. 2015 yılında İçözler Lojistik Ailesine katılan şirketlerimize, bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.. Sizinle beraber nice yıllara, nice yollara !..   İşte 2015 yılında referans listemize katılan şirketler;...
    Devamı
  • Arnavutluk Temsilciliğimiz Açıldı

    Arnavutluk - Türkiye Uluslarası Taşımacılık alanında da hizmet veren şirketimiz, Arnavutluk lojistik hizmeti ağını genişletmek amacıyla ve müşterilerine sorunsuz bir hizmet vermenin çabası içine girmiş, bu doğrultuda Arnavutluk Türkiye taşımacılığında Arnavutluk temsilciliğini hayata geçirmiştir.  Arnavutluk - Türkiye lojistik taşımacılığı alanında süreklilik sağlayan şirketimizin bu hizmetinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ...
    Devamı